Murat OKULMUŞ

MANAGER 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

0532 507 60 50

Merhaba Forever Living products Ailesiyle 2016 Eylül ayında tanıştım. Tanışmamım sebebi önce sağlık sebepleriydi ve ek gelir olarak başladım. İzmir Karabağlar'da Türk Telekom bayisiyim. FLP ürünlerinin faydasını tecrübe edince Forever Living iş planını değerlendirdim ve tavsiye ederek ekipler oluşturdum ve kazancım arttı.

Forever Living bizlere uçsuz bucaksız kazanç imkanını sunuyor. Beni etkileyen ise ürünlerin kalitesi ve insanlara sunduğu faydalar oldu. 10. ayda Manager kariyerine geldim. Ek gelir olarak başladığım Forever Living , Türk Telekom bayiliğimi devir etme kararımla Tek iş ve tek gelir haline geldi.Ailemde ve çevremde almış olmuş güzel sonuçlar ve memnuniyetler her gün daha güzel işler yapmak için azimlendirdi beni.

Yaşam kalitesine ve kişisel gelişimine önem veren herkes  için Forever Living products büyük bir fırsat. Bu fırsatı görmemi sağlayan sponsorum Sn.Ömer GÖK bey ve Üst müdürüm Sn. Serpil FAHRAN hanıma ve her zaman olduğu gibi beni bu yolda yalnız bırakmayan değerli Eşim Güneş hanıma ve çok kıymetli Ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

© 2018 by Msy Medya