Emine YORGANCI

MANAGER 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

0 506 781 19 15

Merhaba
Forever Living ile 2012 yılında ürün kullanmaya başlayarak tanıştım. Yaşam kalitemizin yükselmesi benim Forever Living e bakış açımı değiştirdi ve hayal ettiğim bir çok şeyin olabilirliğini farkettim.

 Geçtiğimiz Nisan ayında Power Team promosyonu ile kazandığım Dubai seyahati ve büyüleyici global rally bunlardan bir tanesiydi .

Global rally dönüşü Soaring manager Niyazi KORKMAZ ın desteği ile ekip kurmak için odaklanıp sıkı bir çalışma içine girdim. 8 ay boyunca çalıştık. 7. POWER AKADEMİ sonunda Üst Müdürüm Soaring Manager Niyazi KORKMAZ dan aldığımız "90 gün Power Team Planı" ile mucizeler oluştu diyebilirim. Bu plan ile son 2 ayda manager kariyerine ulaştım.

Herkesin hayatı anlamlandırma ve bir şeyleri hayatına alma tarzı vardır. Benim de bu konudaki felsefem aklen ve kalben inanmaktır. Tüm adımlarımı aklen ve kalben inanarak atarım.

Bunu yaparken de bir yanılma payı bırakırım hem kendime hem de inandıklarıma. Herşeyin mükemmel olmasını beklerken küçük pürüzler yıldırmasın diye yaparım bunu.

Forever Living ailesine de aklen ve kalben inanarak dahil oldum. Verdiğim yanılma payının hiç kullanılmadığı ender değerlerimden biri oldu benim için. Birbirimize inandık, yanılmadık ve başardık, başarmaya da devam edeceğiz. Bu sonsuz mutluluk ve başarı yolunda benimle birlikte yürüyen değerli üst Müdürüm Niyazi KORKMAZ a, sevgili aileme, değerli ekip arkadaşlarıma, bana inanan ürün kullanan dostlarıma ve Forever Living Power Team aileme teşekkür ediyorum.

© 2018 by Msy Medya